Wprowadzenie do bezpieczeństwa IT – 4 godziny

4-godzinny kurs wprowadzający w tematykę bezpieczeństwa IT - przeznaczone jest dla osób znających tematykę IT.

Co każdy administrator powinien wiedzieć o bezpieczeństwie aplikacji webowych?

Szkolenie dla administratorów systemów/sieci, osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo sieci części lub całości firmy (niezależnie od wielkości) i zainteresowanych bezpieczeństwem aplikacji webowych.

XSS Academy

XSS Academy to wyjątkowe szkolenie omawiające bardzo popularną i niebezpieczną podatność. Zostało stworzone w tym roku i opiera się na praktycznym pokazaniu współczesnych sposobów ataku XSS oraz obrony przed nimi.

Recon master #1. Praktyczny rekonesans infrastruktury IT

Jeśli chciałbyś dowiedzieć więcej o łatwym pozyskiwaniu informacji o infrastrukturze IT swojej firmy, chciałbyś wiedzieć jak chronić się przed wrogim rekonesansem czy poznać sporo popularnych ale również niszowych sztuczek związanych z technicznym OSINT-em - ten kurs jest dla Ciebie.

Podstawowe zasady tworzenia bezpiecznego kodu

Kurs "Podstawowe zasady bezpiecznego tworzenia kodu" kierowany jest do programistów, devopsów i architektów aplikacji webowych.

Szkolenie z bezpieczeństwa IT dla pracowników biurowych (cyber awareness)

Kurs dla pracowników biurowych (nietechnicznych), podnoszący świadomość uczestników w dziedzinie bezpieczeństwa IT i uczący reagowania na zagrożenia.

Bezpieczeństwo frontendu aplikacji WWW – szkolenie

Praktyczny kurs prowadzony przez znanego badacza bezpieczeństwa Michała Bentkowskiego - dwa dni warsztatów nt. praktycznej strony bezpieczeństwa aplikacji webowych w kontekście podatności po stronie frontendu.

Szkolenie przygotowujące do egzaminu CEH (Certified Ethical Hacker)

Szkolenie przeznaczone dla osób, chcących otrzymać międzynarodowy certyfikat CEH (Certified Ethical Hacker). Oficjalne akredytowane szkolenie, uzupełnione o znaczny materiał praktyczny.

Praktyczne bezpieczeństwo Windows

Praktyczne szkolenie pokazujące realne problemy z bezpieczeństwem systemów Windows. Szkolenie zawiera około 60% ćwiczeń. W formie warsztatowej wskazywane są aktualne metody ataków na sieci Windows oraz wskazywane są metody ochrony.

Cykl bezpiecznego rozwoju oprogramowania w aplikacjach webowych (S-SDLC)

4 godzinne szkolenie pokazujące najistotniejsze problemy z bezpieczeństwem w trakcie tworzenia oprogramowania

Bezpieczeństwo aplikacji WWW – szkolenie

Dwudniowe szkolenie warsztatowe umożliwiające praktyczne poznanie tematyki bezpieczeństwa aplikacji webowych.

Wprowadzenie do bezpieczeństwa środowisk cloud

Szkolenie omawia najistotniejsze dokumenty, narzędzia i zagrożenia jakie mogą się wiązać z chmurami.

Wprowadzenie do bezpieczeństwa IT – szkolenie

Zapraszamy na szkolenie wprowadzające w tematykę bezpieczeństwa IT. Szkolenie odpowiednie dla managerów technicznych oraz specjalistów chcących zdobyć podstawowe kwalifikacje z dziedzinie bezpieczeństwa IT.

Bezpieczeństwo sieci / testy penetracyjne

Na szkoleniu omawiane są m.in. takie kwestie jak: przechwytywanie i modyfikacja komunikacji sieciowej, bezpieczeństwo ethernet/L3, firewalle, systemy IPS, bezpieczeństwo protokołów routingu, bezpieczeństwo IPsec, bezpieczeństwo sieciowe aplikacji webowych. Szkolenie zawiera liczne części warsztatowe poprzedzone odpowiednim wstępem teoretycznym.

Bezpieczeństwo API REST – szkolenie

Szkolenie dla wszystkich, którzy chcą w praktyczny sposób zapoznać się z bieżącą wiedzą dotyczącą bezpieczeństwa API REST.

Zaawansowane bezpieczeństwo aplikacji WWW – szkolenie

Szkolenie umożliwia praktyczne poznanie tematyki bezpieczeństwa aplikacji webowych - w kontekście najnowszych / zaawansowanych ataków na aplikacje webowe.Praca na realnych systemach w LAB.